damske bundy

 

NE VŽDY VÍTE, JAKÉ BUDE POČASÍ, ALE POKUD SI PŘIPRAVÍTE ŠATNÍK SE ŠPIČKOVOU DÁMSKOU BUNDOU, BUDETE PŘIPRAVENI NA VŠECHNO. DÁMSKÉ BUNDY SE VYRÁBĚJÍ V RŮZNÝCH GRAMÁŽÍCH, DÉLKÁCH A STYLECH, TAKŽE JSOU PRO ZIMNÍ OUTFIT NEPOSTRADATELNÉ. TY TĚŽŠÍ MOHOU DĚLAT ZÁZRAKY JAKO ZIMNÍ KABÁTY, KDYŽ TEPLOTY KLESNOU POD ÚROVEŇ, KTEROU ZVLÁDNE VLNĚNÝ KABÁT. JSOU NEZBYTNOU VÝBAVOU BEZ OHLEDU NA PŘEDPOVĚĎ POČASÍ – ZAHŘEJÍ VÁS A NAVÍC VYPADAJÍ ROZKOŠNĚ.

TYTO BUNDY NABÍZEJÍ ŘADU MOŽNOSTÍ, KTERÉ VYHOVÍ VAŠIM POŽADAVKŮM: PEŘÍ VÁS ZAHŘEJE, ZATÍMCO PEŘÍ DODÁ TEXTURU. POKUD VŠAK PEŘÍ ANI PRACH NEJSOU VAŠÍM ŠÁLKEM ČAJE (NEBO JSTE OPATRNÍ NA SVOU PENĚŽENKU), ALTERNATIVNÍ PÉŘOVÉ BUNDY NABÍZEJÍ TÉMĚŘ STEJNÉ TEPLO A JSOU OBVYKLE LEVNĚJŠÍ. AŤ UŽ POTŘEBUJETE SPOLEHLIVÝ PÉŘOVÝ KABÁT DO ZASNĚŽENÉHO DNE, KRATŠÍ KABÁT NA TURISTIKU NEBO NA VÝLET S BATOHEM, NEBO KABÁT S POTISKEM, KTERÝ OŽIVÍ VAŠI SBÍRKU KABÁTŮ (ŽHAVÝ ZIMNÍ MÓDNÍ TREND), PODÍVEJTE SE NA NEJLEPŠÍ ZNAČKY DÁMSKÝCH PÉŘOVÝCH BUND NÍŽE A MÁTE VYSTARÁNO.

1. ČERNÉ DÁMSKÉ PÉŘOVÉ BUNDY

ZAUJALA NÁS LEHKÁ NEPROMOKAVÁ ZATEPLENÁ BUNDA AMAZON ESSENTIALS. ZAUJALA NÁS JEJÍ ŠÍLENĚ NÍZKÁ CENA A ÚŽASNÉ RECENZE NA INTERNETU. JE MNOHEM LEVNĚJŠÍ NEŽ JINÉ ZATEPLENÉ BUNDY, COŽ JE DOCELA LÁKAVÉ. POKUD JSTE DOBRODRUZI NEBO ŽIJETE NA OPRAVDU CHLADNÉM MÍSTĚ A POTŘEBUJETE ODOLNOU BUNDU, NEMUSÍ TO BÝT NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ. JE DOBRÁ PROTI NEPŘÍZNI POČASÍ A DOKONCE JE VYBAVENA KAPSOU, DO KTERÉ JI MŮŽETE NACPAT, I KDYŽ JEJÍ VYMAČKÁNÍ MŮŽE VYŽADOVAT TROCHU TRPĚLIVOSTI.

STŘEDNĚ TĚŽKÁ KONSTRUKCE VÁM ZAJISTÍ POHODLÍ PO VĚTŠINU ROKU A V MRAZECH SE VEJDE I POD SKOŘÁPKU. BOHUŽEL ALE ŠPATNĚ PROPOUŠTÍ VZDUCH A ŠVY NEJSOU ŠPIČKOVÉ; MOHOU PROPOUŠTĚT VODU. POKUD VŠAK CHCETE LEVNOU VARIANTU PRO BĚŽNÉ NOŠENÍ, TENTO MODEL SPLNÍ SVŮJ ÚČEL.

CO SE NÁM LÍBÍ: JE PŘÍJEMNÝ NA DOTEK, SNADNO SE BALÍ A JE VELMI LEHKÝ. A NAVÍC TA CENA? NEPŘEKONATELNÁ. ODVÁDÍ SLUŠNOU PRÁCI I PROTI NEPŘÍZNI POČASÍ.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: JEHO KONSTRUKCE NENÍ NEJPEVNĚJŠÍ A NEPROPOUŠTÍ MOC VZDUCHU.

2. DÁMSKÉ ZKRÁCENÉ BUNDY

TAHLE ZKRÁCENÁ BUNDA OD UGG JE JAKO NOŠENÍ PUFFERU; JE PLYŠOVÁ, POHODLNÁ A TAK MĚKKÁ. I V MRAZIVÝCH TEPLOTÁCH NÁS PŮSOBIVĚ ZAHŘÁLA, PŘESTOŽE MÁ KRATŠÍ DÉLKU. CO SE NÁM LÍBILO NEJVÍC? FLEECOVÉ NÁVLEKY NA ZÁPĚSTÍ UDRŽÍ CHLADNÝ VÍTR NA UZDĚ A KAPUCE JE PODŠITÁ MATERIÁLEM Z UMĚLÉHO STŘIŽE, KTERÝ UDRŽÍ VAŠI HLAVU STEJNĚ PŘÍJEMNOU JAKO ZBYTEK TĚLA. PŘEKVAPIVĚ JE I PŘES VŠECHNU HUŇATOST STÁLE VELMI LEHKÁ A PO NASAZENÍ NEPŮSOBÍ TĚŽKOPÁDNĚ. UPOZORŇUJEME VŠAK, ŽE JE VÁM TROCHU VELKÁ, TAKŽE ZMENŠENÍM BYSTE MOHLI ZÍSKAT PŘIZPŮSOBIVĚJŠÍ VZHLED. JEJÍ NEJLEPŠÍ DÁMSKÉ PÉŘOVÉ BUNDY.

CO SE NÁM LÍBÍ: NO, TY KAPSY PODŠITÉ FLEECEM, KAMAŠE NA ZÁPĚSTÍ A KAPUCE VÝRAZNĚ ZVYŠUJÍ FAKTOR ÚTULNOSTI.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: JEN MĚJTE NA PAMĚTI, ŽE JE TROCHU VĚTŠÍ.

K PĚKNÉ DÁMSKÉ BUNDĚ ROZHODNĚ PATŘÍ PĚKNÉ A KVALITNÍ MONOSOKE PONOŽKY.

3. DÁMSKÉ BUNDY S KAPUCÍ PRO ŽENY

BUNDA S KAPUCÍ MOUNTAIN HARDWEAR VENTANO SPLŇUJE VŠECHNY POŽADAVKY NA DÁMSKÉ BUNDY S KAPUCÍ: JE LEHKÁ, POHODLNÁ A UDRŽÍ VÁS V TEPLE. JE VYPLNĚNÁ SYNTETICKÝM POLYESTEREM A JE IDEÁLNÍ PRO DIVOKÁ DOBRODRUŽSTVÍ, PROTOŽE NA ROZDÍL OD PRACHOVÉHO PEŘÍ ZŮSTÁVÁ POHODLNÁ, I KDYŽ JE MOKRÁ. NEJLEPŠÍ ČÁST? LZE JI SLOŽIT DO VLASTNÍ KAPSY, TAKŽE JEJÍ PŘENÁŠENÍ JE HRAČKA.

I PŘES SVOU TENKOST A LEHKOST TATO BUNDA POŘÁDNĚ ZAHŘEJE. DÍKY KAPSÁM NA ZIP PRO VAŠE VĚCI A ELASTICKÝM MANŽETÁM A NASTAVITELNÉMU LEMU SE DOKONALE PŘIZPŮSOBÍ. NAŠEMU TESTEROVI OBVYKLE SEDÍ VELIKOST MEZI MALOU A STŘEDNÍ, ALE JÁ JSEM SI VYBRAL STŘEDNÍ A OPRAVDU SE MI LÍBIL O NĚCO PROSTORNĚJŠÍ STŘIH. TATO MIKINA JE ŠPIČKOVÁ NA TÚRY, VÝLETY S BATOHEM NEBO JEN NA MÍSTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ. MŮŽE SE ZDÁT JEDNODUCHÁ, ALE NĚKDY JE JEDNODUCHOST KLÍČOVÁ.

CO SE NÁM LÍBÍ: JE TENKÁ, ALE UDRŽÍ VÁS V POHODĚ, A NAVÍC TEN NASTAVITELNÝ SPODNÍ LEM JE VÍTĚZ.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: NA VÝBĚR NENÍ MNOHO BAREV.

4. DÁMSKÉ KOŽENÉ BUNDY

PŘIPRAVTE SE NA TO, ŽE V DÁMSKÉ BUNDĚ BREANNA OD ZNAČKY LEVI UDĚLÁTE DOJEM. JEJÍ ODVÁŽNÝ ČERNOBÍLÝ JEDNOBAREVNÝ MATERIÁL ZA VÁMI ZARUČENĚ OTOČÍ HLAVU, KAMKOLI PŮJDETE. KROMĚ TOHO, ŽE BUNDA POUTÁ POZORNOST SVÝM ZEVNĚJŠKEM, DETAILY S ŠERPOU NA LEMU, LÍMCI A RUKÁVECH NEJEN ZDŮRAZŇUJÍ JEJÍ STYLOVOU SILUETU, ALE TAKÉ ÚČINNĚ ZACHYCUJÍ TEPLO, ABYSTE SE V CHLADNĚJŠÍM POČASÍ CÍTILI POHODLNĚ. PŘEDSTAVUJE JEDNU Z NEJTEPLEJŠÍCH VARIANT BUND LEVI A JASNĚ DOKAZUJE, ŽE ZŮSTAT V TEPLE NEZNAMENÁ OBĚTOVAT MÓDU.

DÍKY MOŽNOSTI VÝBĚRU ZE ČTYŘ ZÁŘIVÝCH BAREV A DOSTUPNOSTI VE VELIKOSTECH AŽ 3X SE TENTO PLÁŠŤ PŘIZPŮSOBÍ RŮZNÝM PREFERENCÍM A TYPŮM POSTAVY. BUNDA JE VYROBENA Z VEGANSKÉ KŮŽE A MÁ BOHATÝ VZHLED A PŘÍJEMNÝ OMAK. NAVÍC JEJÍ LÍMEC PODŠITÝ ŠERPOU DODÁVÁ DALŠÍ VRSTVU POHODLÍ A TEPLA. OBEJMĚTE CHLAD VE VZDUCHU, ANIŽ BYSTE MUSELI DĚLAT KOMPROMISY VE STYLU S TOUTO VÝRAZNOU BUNDOU.

CO SE NÁM LÍBÍ: MÁ PŘÍJEMNOU PODŠÍVKU ZE SHERPY A MŮŽETE JI HODIT DO PRAČKY.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: JE O NĚCO DRAŽŠÍ.

5. BÍLÉ BUNDY PRO ŽENY

PÉŘOVÁ MIKINA ARC’TERYX CERIUM JE KLENOTEM VE SVĚTĚ DÁMSKÝCH BUND. JE VELMI LEHKÁ, ALE 850PROCENTNÍ NÁPLŇ Z EVROPSKÉHO BÍLÉHO HUSÍHO PEŘÍ PŘINÁŠÍ POŘÁDNÉ TEPLO. VNĚJŠÍ VRSTVA, VYROBENÁ Z 15DENNÍHO NYLONU ARATO, UDRŽÍ VÍTR A VODU NA UZDĚ, PODPOŘENÁ ODOLNOU VNĚJŠÍ VODOODPUDIVOU VRSTVOU FCO, KTERÁ VÁS UDRŽÍ V SUCHU.

SPOLEČNOST ARC’TERYX DO SVÉHO DESIGNU PŘIHAZUJE RECYKLOVANÉ A ROSTLINNÉ MATERIÁLY, COŽ NÁM PŘIŠLO DOCELA CHYTRÉ. PŘIDALI PROMYŠLENÉ PRVKY, JAKO JSOU STAHOVACÍ ZIPY, ELASTICKÉ MANŽETY, NASTAVITELNÁ ŠŇŮRKA NA SPODNÍM LEMU, ÚZKÝ STŘIH, ZÁLUDNÁ SKRYTÁ KAPSA UVNITŘ A DOKONCE I PYTLÍK NA VĚCI. A HELE, CERIUM JE DODÁVÁNO S KAPUCÍ S NASTAVITELNOU ŠŇŮRKOU, KTERÁ JE IDEÁLNÍ PRO HELMY BĚHEM LYŽAŘSKÉ SEZÓNY. TATO BUNDA JE JEDNODUCHÁ, STYLOVÁ A TEPLÁ – SKVĚLÁ NA POCHŮZKY PO MĚSTĚ I DOBRODRUŽSTVÍ V TERÉNU.

CO SE NÁM LÍBÍ: JE VYROBENA UDRŽITELNÝM ZPŮSOBEM A KAPUCE DOBŘE SEDÍ NA HELMÁCH.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: JE TROCHU DRAŽŠÍ.

6. CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ NEŽ TATO DLOUHÁ DÁMSKÁ BUNDA?

DÁMSKÁ DLOUHÁ BUNDA HEAVENLY ZNAČKY COLUMBIA JE DALŠÍM VÍTĚZEM V JEJICH ŘADĚ EFEKTIVNÍHO SVRCHNÍHO OBLEČENÍ. NA VÝBĚR JE DVANÁCT BAREV A TATO BUNDA SE MŮŽE POCHLUBIT ELEGANTNÍM DESIGNEM, KTERÝ JE PŘEDEVŠÍM PRAKTICKÝ.

DÍKY SVRCHNÍ VRSTVĚ ZE 100% POLYESTERU A IZOLACI ZE SYNTETICKÉHO PRACHOVÉHO PEŘÍ JE DOSTATEČNĚ TEPLÁ. ALE TADY JE TO NEJZAJÍMAVĚJŠÍ: REFLEXNÍ PODŠÍVKA OMNI-HEAT, KTERÁ ZACHYCUJE A ODRÁŽÍ TĚLESNÉ TEPLO, TAKŽE VÁS UDRŽÍ V SUPER TEPLE. NAVÍC JE VYBAVENA PRAKTICKÝMI PRVKY, JAKO JSOU KAPSY NA ZIP, PŘILÉHAVÁ KAPUCE A LÍMEC, MANŽETY S OTVOREM NA PALEC A DOKONCE I VNITŘNÍ BEZPEČNOSTNÍ KAPSA.

MANŽETY S OTVOREM NA PALEC JSME SI NAPROSTO ZAMILOVALI; DÍKY NIM JE NASAZOVÁNÍ A SUNDÁVÁNÍ RUKAVIC HRAČKA. A TA PODŠÍVKA KAPUCE? JE TO PŘÍJEMNÝ DOPLNĚK. UPOZORŇUJEME VŠAK, ŽE STŘIH JE SPÍŠE SPORTOVNÍHO STŘIHU, TAKŽE POKUD RÁDI VRSTVÍTE, MOŽNÁ BUDETE CHTÍT ZVOLIT VĚTŠÍ VELIKOST.

CO SE NÁM LÍBÍ: TYTO MANŽETY MAJÍ OTVORY NA PALEC A REFLEXNÍ PODŠÍVKU OMNI-HEAT, KTERÁ JE ŠPIČKOVÁ.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: JSOU TROCHU TĚSNÉ, TAKŽE NA TO MYSLETE.

7. HNĚDÉ DÁMSKÉ BUNDY

VODĚODOLNÁ DLOUHÁ BUNDA ELLIE PUFFY OD ZNAČKY ROXY KOMBINUJE STYL S POHODLÍM. NA ROZDÍL OD MNOHA PÉŘOVÝCH BUND, KTERÉ SE PŘIKLÁNĚJÍ K PRAKTICKÉMU VZHLEDU, BUNDA LONGLINE VYVAŽUJE FUNKČNOST A MÓDU, TAKŽE JE IDEÁLNÍ PRO ZAHŘÁTÍ PO CHLADNÉM SEZENÍ NEBO PRO POSEZENÍ S PŘÁTELI VE MĚSTĚ.

BUNDA JE VYROBENA ZE 100% POLYESTERU A JE VYBAVENA VODĚODOLNOU TECHNOLOGIÍ ROXY, ŠAMPAŇSKOU PODŠÍVKOU NA TĚLE, ŠERPOU NA LÍMCI A KAPUCI A LEHKÝM TAFTEM NA RUKÁVECH, DOPLNĚNÁ PEVNOU KAPUCÍ A NASTAVITELNOU ŠŇŮRKOU. STŘIH NA MÍRU PŮSOBÍ ELEGANTNĚ, ALE VŠIMLI JSME SI, ŽE RAMENA JSOU TROCHU PŘILÉHAVÁ, ZATÍMCO ZBYTEK VYPADÁ SPÍŠE NADMĚRNĚ VELKÝ, COŽ TROCHU ZTĚŽUJE VÝBĚR VELIKOSTI.

STYLOVÉ A DESIGNOVÉ PONOŽKY MONOSOKE SE URČITĚ BUDOU HODIT K PĚKNÉ DÁMSKÉ BUNDĚ.

NA VNĚJŠÍ STRANĚ JSOU DVĚ KAPSY, KTERÉ UDRŽÍ RUCE V TEPLE, ALE HODILY BY SE DALŠÍ KAPSY UVNITŘ. ŠIKOVNÝM PRVKEM JE ODNÍMATELNÁ UMĚLÁ KOŽEŠINA NA KAPUCI, KTERÁ UMOŽŇUJE BUNDU OBLÉKNOUT NAHORU NEBO DOLŮ PODLE POTŘEBY. PRO NAŠI TESTOVACÍ SURFAŘKU SE TATO BUNDA TREFILA DO ČERNÉHO – ŽENSKÝ STYL S PATŘIČNÝM TEPLEM A FUNKČNOSTÍ.

CO SE NÁM LÍBÍ: JE NEPROMOKAVÁ A UMĚLOU KOŽEŠINU Z KAPUCE MŮŽETE ODEJMOUT A OBLÉKNOUT SI JI.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: RAMENA JSOU TROCHU TĚSNÁ.

8. RŮŽOVÉ DÁMSKÉ BUNDY

TUTO BUNDU ZBOŽŇUJEME PRO JEJÍ JEDNODUCHOST A POHODLÍ. BUNDA WANNADO JE DLOUHÁ DO BOKŮ, ZATEPLENÁ PRACHOVÝM PEŘÍM, SUPERLEHKÁ, A DOKONCE SE DÁ SBALIT DO KAPSY, I KDYŽ PO VYBALENÍ Z KRABICE TRVÁ NĚKOLIK HODIN, NEŽ SE NAFOUKNE.

TATO DÁMSKÁ SBALITELNÁ ULTRALEHKÁ PÉŘOVÁ BUNDA MÁ 90% IZOLACI Z PRACHOVÉHO PEŘÍ A JE ZATEPLENÁ ULTRALEHKÝM MATERIÁLEM, TAKŽE JE IDEÁLNÍ JAKO IZOLAČNÍ VRSTVA POD BUNDU DO DEŠTĚ. AČKOLI NENÍ NEPROMOKAVÁ, ODPUZUJE VODU A OCHRÁNÍ VÁS PŘED LEHKÝM DEŠTĚM A SNĚHEM.

MÁ BOČNÍ KAPSY NA ZIP, HLUBOKÉ VNITŘNÍ KAPSY NA TELEFON A PENĚŽENKU A ELASTICKÉ MANŽETY A SPODNÍ LEM, KTERÉ BRÁNÍ VĚTRU. NA VÝBĚR JE PĚT BAREV, Z NICHŽ NAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ JE RŮŽOVÁ!

CO SE NÁM LÍBÍ: JE ZATEPLENÁ PRACHOVÝM PEŘÍM, SBALITELNÁ A VELMI LEHKÁ.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: NENÍ NEPROMOKAVÁ A JE TROCHU KRATŠÍ.

9. DÁMSKÉ BUNDY V NADMĚRNÉ VELIKOSTI

CALVIN KLEIN VŽDY PŘINÁŠÍ WOW FAKTOR A TATO BUNDA NENÍ VÝJIMKOU; JE TO SKUTEČNÁ PARÁDA PRO ŽENY PLUS SIZE! TATO KRÁSKA S DÉLKOU KE KOLENŮM SE PYŠNÍ ŽEBROVANÝM VZOREM, KTERÝ SE BEZ PROBLÉMŮ KOMBINUJE S JAKÝMKOLI OBLEČENÍM. NEJDE VŠAK JEN O VZHLED, ALE TAKÉ O FUNKČNOST. STŘEDOVÝ ZIP VPŘEDU SAHÁ AŽ K LÍMCI, COŽ ZAJIŠŤUJE PŘÍJEMNÉ TEPLO. KROMĚ TOHO MÁ DVĚ PRAKTICKÉ BOČNÍ KAPSY. BUNDA JE VYROBENA ZE 100% NYLONU A V ELEGANTNÍ ČERNÉ BARVĚ, TAKŽE JE STYLOVÁ A PRAKTICKÁ. A KDYŽ JE ČAS VYRAZIT NA CESTY, STAČÍ JI SBALIT DO ODPOVÍDAJÍCÍ TAŠKY SE ŠŇŮRKOU, KTERÁ JE SOUČÁSTÍ BALENÍ – IDEÁLNÍ NA CESTY!

CO SE NÁM LÍBÍ: SNADNO SE SKLADUJE, JE IDEÁLNÍ NA CESTY A SNADNO SE ČISTÍ. PRODLOUŽENÉ ZAPÍNÁNÍ NA ZIP DODÁVÁ DALŠÍ POHODLÍ. JE ODOLNÝ A LEHKÝ JAKO PÍRKO.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: MŮŽE SE ROZLÍT.

10. ČERVENÉ DÁMSKÉ BUNDY

KDO ŘÍKÁ, ŽE ZŮSTAT V TEPLE ZNAMENÁ OBĚTOVAT SVOU POSTAVU? VSTUPTE DO CENOVĚ DOSTUPNÉ BUNDY AMAZON ESSENTIALS PUFFER JACKET, KTERÁ JE ROZUMNOU VOLBOU DO ZÓNY. MÁ NASTAVITELNOU ŠŇŮRKU V PASE, KTERÁ VÁM ZAJISTÍ ROZTRHANOU SILUETU. NAVÍC JE BUNDA S KAPUCÍ VYBAVENA PLÁŠTĚM ODOLNÝM PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM A VĚTRU, COŽ SLIBUJE BEZSTAROSTNOU ZIMU. BUNDA VE VELIKOSTECH OD XS DO 2XL A S VÝBĚREM ZE 6 BAREV MÁ POLYESTEROVOU SKOŘEPINU A VÝPLŇ. JDE O POHODLÍ, ANIŽ BYSTE MUSELI SLEVIT ZE SVÉHO STYLU!

CO SE NÁM LÍBÍ: STAHOVÁNÍ V PASE DOBŘE PADNE A ODNÍMATELNÁ KAPUCE A DVOUCESTNÝ ZIP DODÁVAJÍ BUNDĚ VĚTŠÍ UNIVERZÁLNOST.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: VELIKOSTI JSOU TROCHU VĚTŠÍ.

11. ŽLUTÉ DÁMSKÉ BUNDY

HVĚZDIČKAMI OHODNOCENÁ BUNDA AMAZON DOKAZUJE, ŽE PRO ROZTOMILÝ PUFFER NEMUSÍTE ROZBÍT BANKU; TENTO SKVOST STOJÍ MÉNĚ NEŽ 100 DOLARŮ. JE IDEÁLNÍ PRO VRSTVENÍ PŘES MIKINU NEBO MIKINU S KAPUCÍ, A TO DÍKY DESIGNU, KTERÝ UDRŽÍ VÁŠ TVAR. VYBERTE SI Z RŮZNÝCH BAREV, JAKO JE KHAKI, MÁTOVÁ, ČOKOLÁDOVÁ A RAJČATOVÁ. TATO MIKINA JE K DISPOZICI VE VELIKOSTECH OD XS DO XL, JE VYROBENA Z POLYESTERU A JE TAKÉ VYPLNĚNA POLYESTEREM. DÍKY 19 BAREVNÝM VARIANTÁM SI VYBERE KAŽDÝ!

CO SE NÁM LÍBÍ: TYTO DLOUHÉ PLETENÉ MANŽETY VÁM ZAJISTÍ POHODLÍ A LZE JI SNADNO PRÁT V PRAČCE.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: V CHLADNĚJŠÍCH DNECH NEMUSÍ BÝT DOSTATEČNĚ TĚŽKÁ, ABY VÁS SUPER ZAHŘÁLA.

12. ZELENÉ DÁMSKÉ BUNDY

S TISÍCI PĚTIHVĚZDIČKOVÝMI RECENZEMI JE TENTO AMAZONSKÝ VIRÁLNÍ KABÁT OPRAVDU HODNÝ KOUPĚ. NENÍ TO JEN PRŮMĚRNĚ TEPLÝ A VĚTRUODOLNÝ PUFFER; JE NABITÝ PROMYŠLENÝMI DETAILY, JAKO JE ÚTULNÁ KAPUCE S FLEECOVOU PODŠÍVKOU, NASTAVITELNÉ BOČNÍ ZIPY A NEUVĚŘITELNÝCH ŠEST OBROVSKÝCH KAPES, KTERÉ PŮSOBÍ PRÉMIOVÝM DOJMEM NET-A-PORTER.

VELIKOSTI SE POHYBUJÍ OD XXS DO 5XL A NA VÝBĚR JE 7 BAREV. TENTO KABÁT JE VYROBEN Z POLYESTERU A VYPLNĚN KACHNÍM PEŘÍM A PRACHOVÝM PEŘÍM, JE STYLOVÝ A FUNKČNÍ, ČÍMŽ SI VYSLOUŽIL STATUS VIRÁLNÍHO KABÁTU.

CO SE NÁM LÍBÍ: MŮŽETE SI HO VYBRAT S LEMEM Z UMĚLÉ KOŽEŠINY NEBO BEZ NĚJ A MÁ PRAKTICKÉ KAPSY NA ZIP S PARÁDNÍM, JEDINEČNÝM DESIGNEM.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: POKUD TOUŽÍTE PO STYLU S PÁSKEM, TENTO NEMUSÍ BÝT NEJVHODNĚJŠÍ.

13. DÁMSKÉ ZATEPLENÉ BUNDY S KAPUCÍ

TATO STYLOVÁ PÉŘOVÁ BUNDA MÁ PODŠITOU KAPUCI A KRK LEMOVANÝ UMĚLOU KOŽEŠINOU, COŽ JE SKUTEČNÝ BONUS PŘI BOJI S LEDOVÝM ZIMNÍM VĚTREM. STEJNĚ JAKO OSTATNÍ OBLEČENÍ ZNAČKY COLUMBIA JE TATO BUNDA IDEÁLNÍ PRO AKTIVNÍ POBYT; JEJÍ DÉLKA JE NA MÍSTĚ, ABY VÁS ZAHŘÁLA BĚHEM VENKOVNÍCH DOBRODRUŽSTVÍ, A VODĚODOLNÝ PLÁŠŤ ZAJISTÍ, ŽE ZŮSTANETE V SUCHU. A NEMUSÍTE SE BÁT PRANÍ, TUTO BUNDU LZE PRÁT V PRAČCE.

TATO POLYESTEROVÁ BUNDA, KTERÁ JE K DISPOZICI VE VELIKOSTECH XS AŽ 3X A JE K DISPOZICI V OSMI BAREVNÝCH PROVEDENÍCH, JE VYPLNĚNA SMĚSÍ KACHNÍHO PRACHOVÉHO PEŘÍ A PEŘÍ, COŽ KOMBINUJE TEPLO A STYL PRO VAŠE ZIMNÍ VÝLETY.

CO SE NÁM LÍBÍ: MAJÍ K DISPOZICI PLUSOVÉ VELIKOSTI A EXTRA HŘEJIVOU PODŠÍVKU, NAVÍC JI LZE SNADNO PRÁT V PRAČCE.
CO BY MOHLO BÝT LEPŠÍ: MŮŽE BÝT VOLNĚJŠÍ.

ZÁVĚR:

JE IDEÁLNÍ ČAS POŘÍDIT SI TY NEJLEPŠÍ PÉŘOVÉ BUNDY! PROBÍHAJÍ ÚŽASNÉ VÝPRODEJE, TAKŽE JE SKVĚLÁ DOBA NA TO, ABYSTE NAŠLI FANTASTICKÉ DÁRKY PRO ŽENY, NA KTERÝCH VÁM ZÁLEŽÍ. PŘIPRAVTE SE NA TO, ŽE JE BUDETE SVOU LÁSKOU ZAHRNOVAT PO DLOUHÁ LÉTA. PODÍVEJTE SE NA NAŠI NEJLEPŠÍ NABÍDKU ZIMNÍCH BUND A ZÍSKEJTE NĚKOLIK MÓDNÍCH TIPŮ ODBORNÍKŮ NA VÝBĚR DOKONALÉHO PÉŘOVÉHO KABÁTU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

Žádné produkty v košíku. Žádné produkty v košíku.


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/b/0/b0585a9d-9804-4315-97f8-ab059e447101/monosoke.cz/web/wp-content/plugins/fapi-affilbox-wordpress-plugin-master/affilbox.php on line 208