Doprava a platby

Doprava

Prodávající zasílá zboží kupujícímu prostřednictvím dopravců běžně působících v České nebo Slovenské republice. Dodání je zajištěno v pracovní dny. 

Dodání zboží kupujícímu se uskuteční předáním zboží prvnímu dopravci k přepravě kupujícímu. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce v poli "adresa pro doručení". Prodávající dodává zboží na území České a Slovenské republiky. 

Přijetí elektronické objednávky prodávajícím zahrnuje datum odeslání zboží. Pokud je zboží ve skladu prodávajícího, bude odesláno co nejdříve, obvykle do 24 hodin od potvrzení objednávky, nejpozději však do 48 pracovních hodín. 

Pokud si Kupující zvolil možnost platby za Zboží prostřednictvím předfaktury, bude objednané Zboží odesláno až po zaplacení kupní ceny včetně DPH, a to v nejkratším možném termínu dle možností skladu. Datum odeslání uvedené v potvrzovacím e-mailu prodávajícího je proto v tomto případě pouze orientační. 

V případě, že objednané zboží nebude možné odeslat ve stanovené lhůtě (nepředvídané překážky, problematické zboží, vyšší moc), bude dodací lhůta odpovídajícím způsobem prodloužena. Prodávající o tom neprodleně informuje kupujícího a sdělí mu náhradní termín nebo, je-li to možné, nabídne jiný výrobek srovnatelný s původním výrobkem. 

Pokud doba dodání přesáhne dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svou objednávku telefonicky nebo e-mailem - info@monosoke.cz

 

Problém s doručením?

Pokud váš balíček nebyl doručen nebo se vyskytl problém s doručením (neúplný/poškozený balíček, zboží neodpovídající objednávce), kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese info@monosoke.cz 

Platební podmínky

CLA A DANĚ

Upozorňujeme, že všechny mezinárodní zásilky mohou podléhat clu a daním. Limity pro bezcelní zásilky stanoví místní celní orgány. Další informace naleznete na webových stránkách místního celního úřadu.

PLATEBNÍ UJEDNÁNÍ

Všechny transakce, které nám posíláte, jsou šifrovány pomocí softwaru 128 SSL, který šifruje zadávané informace a chrání je před zachycením vnějšími stranami. Společnost REVOLVE se zavazuje udržovat nejvyšší úroveň zabezpečení a ochrany proti podvodům. Udržujeme krok s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi, abychom zajistili, že údaje o vaší kreditní kartě, kontaktní údaje a informace o přepravě/fakturaci jsou důvěrné a bezpečné.

 

Při objednávce zboží v celkové hodnotě do 799Kč, bude kupujícímu účtováno poštovné dle aktuálního ceníku dopravce v den odeslání. Při objednávce zboží v celkové hodnotě 980Kč , doprava je pro kupujícího zdarma. Balení není zpoplatněno.

Kupující je informován o konečné ceně (včetně DPH a případných poplatků za dopravu), kterou bude muset zaplatit za objednané zboží při dokončení objednávky před jejím závazným potvrzením.

Kupující kupuje Zboží za cenu uvedenou na internetových stránkách www.monosoke.cz v době objednání Zboží.

Při zadávání objednávky má kupující právo zvolit způsob platby:

Hotově - platba při osobním odběru Zboží v místě dodání.

Dobírka - před převzetím Zboží, které je doručeno na fakturační nebo dodací adresu uvedenou v objednávce. (hotovost od kupujícího vybere dopravce). Bankovní převod - na váš e-mail bude zaslána proforma faktura, zboží bude odesláno po připsání platby na náš účet. Online platba kreditní kartou - prostřednictvím zabezpečeného platebního systému.

Zboží zůstává majetkem prodávajícího až do úplného zaplacení konečné ceny.

Vrácení nebo výměna zboží z e-shopu

Podmínky vrácení/výměny zboží:

- musí být kompletní - musí být odeslány nebo osobně doručeny nejpozději 14. den po fyzickém přijetí.

-nesmí být zasláno na dobírku, takovou zásilku nemůžeme přijmout!

-nesmí být použité, poškozené nebo vykazovat viditelné známky opotřebení.

Pokud jsou všechny výše uvedené podmínky vrácení splněny do 14 dnů, vrátíme vám kupní cenu přibližně do 10 dnů od vrácení (osobní doručení nebo přepravní služba). V případě vrácení zásilky přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto přepravou.

Postup vrácení:

O svém záměru vrátit zboží nás prosím informujte na adrese info@monosoke.com a budeme Vám velmi vděčni, pokud nám sdělíte skutečný důvod, abychom mohli případ vyhodnotit a vyvodit závěry do budoucna s cílem zlepšit naše služby.Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale v našem případě, pokud jsou splněny předchozí podmínky, Vám peníze vrátíme přibližně do 10 dnů převodem na bankovní účet uvedený ve Vaší zprávě nebo doručený se zbožím.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz